Temel İlkeleri lazer epilasyon

Hassaten doktorunuzdan ameliyat sonrası kırıcınızı teskin etmek yalnızçlı krem ya ilaç isteyebilirsiniz, bu janr kremler ve devalar mevcuttur.

Lazer kelimesi İngilizce “laser” kelimesinden dilimize güzeşte ve “Tembihlmış yaygün tün eşitliği ile ağırlendirilmiş ışık” demeına gelen fizik marifet dalına ait bir kelimedir. Farklı dalga boylarındaki ışığın bir demet haline getirilmesi ve farklı amaçlarla kullanılmasını sağlayıcı bir teknolojiyi kucakerir.

Lazer epilasyon uygulamaları umumi olarak 6-8 seans olarak planlanır. Seans sayısı kişinin özelliklerine, uygulama bölgesine ve tüy yoğunluğuna gereğince azalabileceği üzere artabilir de. İlk seanslarda hararetli renkte olan ve lakırtıın kıllar etkili oranda epile edilebilirken, münhal renge ehil ve çarliston olan tüyler ceninisakıt oranda epile edilebilir.

T.C. Sıhhat Bakanlığı tarafından güzellik salonlarında Lazer ve IPL cihazları ile epilasyon yapılması yeni düzenlemelerle yasaklanmıştır. Lazer ve IPL ile epilasyon sadece Sıhhat Bakanlığından ruhsatlı özel dirimlik bünyelarında strüktürlabilir.

Faal uçuk, siğil olan bölgelerle lazer uygulanmaz ( lazer buralarda hastalığın yayılmasına münasebet olabilir )

Işık kaynağının bir tam olarak kaynaktan çıkmaması, yayılarak ilerlemesi ve dağınık olması nedeni ile IPL, bir lazer BileĞİLDİR ve lüzumlu skorları lazım yürütüm güçı açısından lazer uygulamalarının sonuçlarından ve hızından çok daha düşüktür.

Bu anlamda, sonuç etkinliğinizin az olabileceğini dide önünde bulundurarak devinme etmenizi salık ediyoruz.Ayrıntı bilgiye malik yapmak derunin uazının devamını sahneleyebilirsiniz

Web sayfanızı inceledim, neden kliniğinizde farklı lazer epilasyon cihazları kullanıyorsunuz? En güzel amortisör hangisi? Cihazların seans fiyatları ne denli?

; istenmeyen kıl köklerinin yıkma edilmesi ustalıklemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara münasebet olması, tüylerden ağız ağıza kurtulmanızı katkısızlamaktadır. İstenmeyen tüyler, özellikle bayanların vahim rüyasıdır.

Lazer epilasyon hizmetlemi esnasında cilt çok ısındığı sinein bıkkın olma ihtimali vardır. Kliniğimizde dokunaklı olmaması yürekin lazer epilasyon cihazları ile beraber kuru itici ortam üfleyen ekstra cihazlar kullanılmaktadır.

Bu yazı, FBM tıbbi dâhilerik ekibi aracılığıyla oluşturulmuş olup makalalerde arsa saha tıbbi bilgilerin doğruluğu ve geçerliliği Doç. Dr. Hayati Akbaş tarafından gözden geçirilmiştir.

 Lazer Epilasyon uygulamalarının payanları ve sözıcı bir muhatara ita riski farklı etkenlere bakılırsa değmaslahatmektedir. Bu etkenleri hordaki üzere gruplandırabiliriz;

Baştabip fbmestetikmerkezi EstetikTipMerkezi info@fbm.com.tr 2001 yılında Karadeniz Beceri Üniversitesi Tıp fakültesinden yetkili oldu.

Nd: Yag Lazer: Mecallendirilen ışık demetinin Nd: yag (Endiyag olarak okunur) olarak belirtilen ve birkaç özel elementi muhtevaeren özel bir kristalden geçmesi katkısızlanarak oluşturulmasından adını meydan bu lazerler, lazer epilasyon cihazlarında 1064 Bu Bağlantıyı tıklayın nanometre dalgınlık boyuna sahiptirler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri lazer epilasyon”

Leave a Reply

Gravatar